Get Adobe Flash player

Wileki sukces naszej uczennicy


Czytaj więcej...

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.


  Łącze do dokumentu - TUTAJ


Wiosenna przerwa świąteczna


Zgodnie z organizacją roku szkolnego od 9 do 14 kwietnia 2020 r. w szkole trwać będzie wiosenna przerwa świąteczna i nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze  z uczniami w formie kształcenia na odległość.


Obiekty sportowe na nasz epidemii


W związku z ogłoszonym stanem epidemii wszystkie obiekty sportowe na terenie Szkoły Podstawowej nr 18 są zamknięte i niedostępne do korzystania do odwołania


Komunikat dyrektora szkoły

Szanowni Rodzice!Wiem, że w obecnej sytuacji jest Państwu i Waszym dzieciom, a naszym uczniom bardzo trudno. Dziękuję w imieniu swoim i wszystkich nauczycieli za zrozumienie w tej wyjątkowej sytuacji, również my stoimy po raz pierwszy przed wyzwaniem w takiej skali. Wszyscy doceniamy Państwa zaangażowanie.

Jednocześnie informuję Państwa, że przygotowujemy platformę e - learningową, poprzez którą nauczyciele będą prowadzić nauczanie.

Jesteśmy na etapie jej testowania przez nauczycieli, a wkrótce poprosimy o to grupkę uczniów.

Na początku na platformie będą pracowali uczniowie klas od szóstych do ósmych i planujemy, że nastąpi to w najbliższych dniach.

Po sprawdzeniu poszerzymy ją o dostępność dla uczniów klas piątych, być może nawet czwartych.

Do tego czasu czwartoklasiści i piątoklasiści oraz uczniowie klas I – III nadal komunikują się poprzez komunikator lub inne już założone kanały komunikacji. Bardzo dziękuję Państwu za okazaną wszelką pomoc i jeszcze raz proszę Was o wielką wyrozumiałość i życzliwość. Wiem ,że przekazujecie sobie nawzajem informacje, robią to także Wasze dzieci. Przekażcie, proszę, swoim dzieciom, a naszym uczniom serdeczne słowa wsparcia i pozdrowienia od dyrekcji i grona pedagogicznego.

Z wielkim szacunkiem i życzeniami zdrowia dla Państwa i Waszych Rodzin.

Karina Gajda – dyrektor szkoły