Get Adobe Flash player

Dni Ekologii

Tegoroczne obchody  Dni Ekologii w naszej szkole odbyły się pod hasłem: Mój ekologiczny dom”Uczniowie klas I - III pod opieką wychowawców omówili na lekcjach potrzebę segregacji śmieci, oszczędzania energii i wody

Czytaj więcej...

Konkurs wokalny „Słowiki Osiemnastki”.

11 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej szkole konkurs wokalny pod nazwą „Słowiki Osiemnastki”. Konkurs zorganizowała nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, p. Anna Gunerka. Był on skierowany zarówno do uczniów klas I-III, jak i uczniów klas IV-VI. Każdy wychowawca mógł zgłosić jednego uczestnika. W konkursie wzięło udział 17 osób.

Czytaj więcej...

Półfinały wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Nasi piłkarze ręczni nie próżnują. Na zawodach w Koszalinie podopieczni pana Mieszka Bazylińskiego brali udział w półfinałach wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Czytaj więcej...

Dni zdrowia

W tym roku Dni Zdrowia w naszej szkole przebiegały pod hasłem ,,W krainie ziół i przypraw”. W dniach 10 – 12. O4. 2017 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję poprzez różnorodne działania zapoznać się z walorami zdrowotnymi ziół i przypraw oraz ich roli w utrzymaniu w dobrej kondycji zdrowia i samopoczucia.

Czytaj więcej...

Zaproszenia!....


  • Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Książka za grosik”. Szczegóły - TUTAJ

  • Wielka parada przebierańców pod hasłem „Z jakiej jesteś bajki?”. Szczegóły - TUTAJ

  • Dni Książki w dniach 11 kwietnia – 28 kwietnia. Szczegóły - TUTAJ