Get Adobe Flash player

Uroczyste zakończenie klas III

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud nauki, jednocześnie rozpoczynająca nowy etap edukacji dla tegorocznych uczniów klas trzecich.

24 czerwca uczniowie klas III Szkoły Podstawowej nr 18 spotkali się na uroczystości zakończenia roku wraz z rodzicami, nauczycielami i dyrekcją szkoły. Z tej okazji uczniowie klas 3 wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowali występ artystyczny. Uczniowie weszli do sali krokiem poloneza, by nadać uroczystości elegancki charakter. Podczas części artystycznej pojawiły się wspomnienia z ławki szkolnej, uczniowie pięknie recytowali swoje kwestie, które były przeplatane wesołymi piosenkami o tematyce wakacyjnej, pojawiły się również przygotowane na temat klas III wiersze.

Na koniec uczniowie podziękowali  kwieciście dyrekcji szkoły oraz gronu pedagogicznemu za wspaniałe trzy lata współpracy. Po oficjalnej  części uroczystości, uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami rozeszli się do swoich klas gdzie nastąpiło wręczenie świadectw i dyplomów z nagrodami dla uczniów jak również podziękowań dla rodziców. Nie obyło się bez wzruszeń, pięknych słów z głębi serca, szczerych uśmiechów, uścisku dłoni. Był to niesamowicie wzruszający dzień, który każdy z nas będzie bardzo długo wspominał a może dla niektórych już na zawsze zostanie w pamięci.

„Najszczęśliwsi ludzi, to Ci którzy się rozwijają i uczą a potem pomagają rozwijać się innym

Kamila Zblewska-Grochowina


...::: MIGAWKI :::...