Get Adobe Flash player

Z nutą nostalgii, z łezką w oku i szczyptą humoru ...

W każdej z grup wręczono dyplomy i nagrody wyróżnionym uczniom oraz listy gratulacyjne ich rodzicom. Wychowawcy podziękowali rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu klasy oraz szkoły. Pani Dyrektor pogratulowała laureatom i finalistom konkursów.

Wręczono statuetkę "Janka" uczniowi Tymoteuszowi Rybarczykowi oraz podziękowano na wieloletnią pracę za rzecz szkoły Przewodniczej Rady Rodziców p.Dagmarze Podraza - Olech.

Zgodnie z tradycją uczniowie kończący szkołę pozostawili po sobie pamiątkę w postaci obrazu Bolesława III Krzywoustego. Po rozwiązaniu przez wychowawców klas, już prawie absolwenci udali się na ostatnie pożegnanie w swoich salach lekcyjnych.

Zwieńczeniem całości był niekonwencjonalny występ wychowawczyń klas 8g i 8e wraz z wychowankami, którzy wykonali utwór Grubsona "Na Szczycie" w autorskiej wersji.