Get Adobe Flash player

Światowy Dzień Zdrowia

Z tej okazji uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 im. Jana Matejki w bardzo twórczy sposób chcieli pokazać jak ważne jest budowanie kondycji i zdrowia psychicznego. Przygotowali i nagrali szereg filmów (do obejrzenia TUTAJ) na temat dbałości o kondycję fizyczną. Wykonali zdrowe, pyszne śniadania, przygotowali zdrowe owocowe desery i koktajle dające witalność i siłę. Nie zapomnieli również  o lekarzach, pielęgniarkach i ratownikach, którym z całego serca podziękowali  za poświęcenie i trud wkładany w niesienie pomocy. W dobie pandemii jeszcze wyraźniej widać jak ważna jest ich misja. Zespół do spraw promocji zdrowia przygotował  dla najmłodszych uczniów prezentację na temat; emocji ,które nam towarzyszą na co dzień, dla starszych zaś na temat depresji w czasie pandemii. Kochani -  dobre samopoczucie to stan, który wymaga pracy i do Ciebie należy decyzja jak i kiedy w nie zainwestujesz…

Olbrzymiej dawki zdrowia i radości, życzy;

             ZESPÓŁ DO SPRAW PROMOCJI ZDROWIA. Dziękujemy wszystkim, którzy tak wspaniale zaangażowali się w Dni Zdrowia!