Get Adobe Flash player

KONKURS „ŚLADAMI PRZESZŁOŚCI” PÓŁMETEK INTENSYWNEJ PRACY

Polega na regularnym, comiesięcznym wykonywaniu zadań. Podczas nauki stacjonarnej test był upubliczniany poprzez wywieszenie formularza w salach historycznych. W okresie edukacji zdalnej jest publikowany na stronie internetowej szkoły do 10. dnia każdego miesiąca.

Dotychczas w konkursie wzięło udział łącznie 23 uczniów. Najwięcej, bo 11
z klas 8. Najmłodsza uczestniczka jest z klasy 5b.

Wraz końcem stycznia nastał półmetek zmagań. Wśród liderów jest Jakub Burczak z klasy 8e i Kamil Krawczyk z klasy 8a. Pozalekcyjną wiedzą historyczną pochwalić się może także Natalia Przewoźna z 7d i Gabriela Kołtun z 7b. Wysoką lokatę zajmuje Zuzanna Zasztowt z klasy 8e, Maciej Połatyński 7g, Joanna Łoś z 5b. Żadnego testu nie ominęła też Oliwia Nowak z klasy 8d.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy zapału i konsekwencji
w działaniu. Życzymy dalszej chęci poszerzania wiedzy.