Get Adobe Flash player

Największa lekcja wychowania fizycznego pod patronatem Akademii Sportu Artura Siódmiaka, tym razem online.

Na czas społecznej kwarantanny zostaliśmy postawieni przed trudnym wyzwaniem jakim jest zdalne nauczanie. Zarówno nauczyciele, jak i trenerzy oraz uczniowie i zawodnicy starają odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Organizacja formy zdalnej wychowania fizycznego stanowi ogromne wyzwanie, jednak nie dla Akademii Sportu Artura Siódmiaka, która znowu staje na wysokości zadania.

Uczniowie naszej szkoły z klasy 5A i 6A wzięli po raz kolejny udział w Największej lekcji wychowania fizycznego ,tym razem w zupełnie innej odsłonie. Stwarzając bezpieczne warunki do ćwiczeń, zawodnicy podjęli 45 minutowe wyzwanie aktywnego treningu w warunkach domowych wraz z uczniami Szkół Podstawowych z całej Polski. Urozmaicone zadania sportowe bazowały głównie na sprzęcie sportowym który nasi uczniowie otrzymali w prezencie wraz z innymi upominkami. Lekcja obfitowała w ogrom endorfin, radości i dobrej zabawy oraz dała możliwości spotkania się w szerszym gronie.

Dziękujemy Akademii Sportu za możliwość uczestnictwa w tak cudownym wydarzeniu.
Mamy nadzieje ze za rok widzimy się na hali.